GrupHepsimBenim3 [admini]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

asla olmaz

2 posters
YazarMesaj
YoshyCi K!Z
(Admin)
(Admin)
YoshyCi K!Z

==hangi takım jnm ?== : asla olmaz Gs10

asla olmaz Empty
MesajKonu: asla olmaz   asla olmaz Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 6:34 pm

arkadaşlar geçen gün arabayla bi yere giderken pal fm diye radyo kanlaı açmıştım hatta o sırada 'yaseminle hipnoz'adlı bi progrm vardı o sırada grup kızların şarkısı çıktı şarkı bittikten sonra sunucu yasemin şunları söyledi
ülkede o kadar çok takiltçi ve kendini bilmezler çıktıki buna en büyük örnekte türkiyede bir iilk olan yani kızlar grubu olan hepsiden sonra mp3 adlı grubun çıkması oldu.ama sonuç yine aynı cdleri çok satmadımı hepsi teker teker ayrıldı.yani isimleri mp3 olan bi grub elved dağılır düşünseniz mp3 ler artık rafa kalkıp parçalandı yerine mp4 ler mp5 ler geldi anı grup mp3de hepinin yanında 0 a düştü tüm hepsi hayrnlarına sesleniyorum yakında bu grubun sonuda mp3 gibi olucak şimdi birazda kullaklarınızın pası silinsin dedi ardındanda hepsinin aşk herşeyi affeder mi parçasını çaldı ve osırada bu parça eskiden çıktığında çok beğenmiştim ama şimdi hepsi ile daha çok beğendim dedi yani sunucu yasemin mp3 ve grup kızlara iyi bi ders verdi
kanıtı ise internete pal fm yazın böyle bi kanla gerçekten çıkıyo ve radyo dinleyenler durmuştur belki beğenenler karşılık versin lütfen
http://cemreyoshyeren.forummum.com
e*r*e*n*c*i
(co admin)
(co admin)
e*r*e*n*c*i

==hangi takım jnm ?== : asla olmaz Gs10

asla olmaz Empty
MesajKonu: Geri: asla olmaz   asla olmaz Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 4:07 pm

saol şeker

asla olmaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» olmaz böyle şey
» olmaz oğlan
» hepsi olmaz böyle şey...