GrupHepsimBenim3 [admini]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gülçinin günü nasıl geçermiş

YazarMesaj
e*r*e*n*c*i
(co admin)
(co admin)
e*r*e*n*c*i

==hangi takım jnm ?== : gülçinin günü nasıl geçermiş Gs10

gülçinin günü nasıl geçermiş Empty
MesajKonu: gülçinin günü nasıl geçermiş   gülçinin günü nasıl geçermiş Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:32 pm

Röpörtajcı=Sizinle konuşmak güzel bir duygu çoçuklar ve genç kızlar sizleri cok seviyorlar .Kendinizden bahsedermisiniz?
örneğin bir gününüzü anlatın..
Gülçin=Ben sabah kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım Kahvaltıda peynir ve patates kızartması kesinlikle olmalıdır.kahvaltıdan sonra televizyon keyfi gelir biraz tv seyrettikten sonra canım sıkılır tabikide ztn iş güç vr duş alırım dişlerimi fırçalama faslım bitince saçlara gelir sıra saçlarımı yaparım vea anneme yaptırırım(:Eren beni çaldırmaya başlar geliyorum seni almaya diye tabi bazen kendi arabamla giderim eren çaldırınca beni telaş sarar ne bulduysam üstüme giyerim uyumlu olması kesinlikle lazımdır ayakkabılarımı giyerken eren zile basar hadi gel diye annemi şapur şupur öper ve evden ayrılırım işe gittiğimizde kliplerden bahsedilir bize gönderilen mektupları okuruz ve onlara cvp yazmaya çalışırız akşama doğru yemeğe cıqarıs tabi cuma günleri bizim alışveriş günlerimizdir ozmn alışveriş yaparıs akşam eve geldiğimde yatağa kendimi zor atarım bir günüm böyle geçer işte(:
Röpörtajcı=Teşekkürler İYİ günler

gülçinin günü nasıl geçermiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gülçinin saç hikayesi
» gülçinin en sevdiği isimler
» gülçinin seslendirdiği reklam ve dizilerin isimleri
» gülçin parasını nasıl harcarmış